نحوه اتصال ایمیل هاست سی پنل به نرم افزار outlook

یکی دیگر از قابلیت های outlook این است که شما می توانید هر تعداد اکانت ایمیل gmail و yahoo که دارید را به این نرم افزار متصل کنید. گاهی لازم دارید اکانت های ایمیل ساخته شده در هاست سی پنل خود را به نرم افزار outlook متصل کتید و ایمیل های خود را از داخل ویندوز توسط این نرم افزار مدیریت کنید.در این آموزش نحوه اتصال ایمیل هاست به نرم افزار outlook را به شما آموزش دهیم.

نحوه ساخت پاسخگویی خودکار به ایمیل ها در هاست سی پنل

اگر حجم ایمیل های دریافت شده در هاست سی پنل شما زیاد باشد و شما زمان کافی نداشته باشید برای پاسخگویی به همه ایمیل ها بهتر است در هاست سی پنل خود از ابزار پاسخگویی خودکار به ایمیل‌ها در هاست سی پنل استفاه کنید که به کمک این ابزار تعیین می کنید که برای چه اییمل هایی چه پاسخی داده شود و یک پاسخ پیشفرض بریشان ارسال می شود.

نحوه غیرفعالسازی ssl در سی پنل

یکی از اقداماتی که برای بالابردن امنیت وبسایتمان انجام دهیم، فعال سازی پروتوکل ssl میباشد .در مقاله فعال سازی ssl در سی پنل به شما  نصب ssl بر روی  سی پنل  شرح دادیم. گاهی به دلیل برخی از مشکلاتی که در سایت پیش می آید اقدام به غیرفعالسازی ssl در هاست خود یا حتی نصب دوباره آن نمایید.در این مقاله نحوه غیرفعال سازی ssl را شرح می دهیم.

نحوه تنظیم آدرس ایمیل پیش فرض در هاست سی پنل

آدرس ایمیل پیش فرض در هاست سی پنل ویژگی جدیدی است که با استفاده از آن قادر به دریافت تمامی ایمیل های ارسالی کاربران می باشید Default Address باعث می‌شود تمام ایمیل‌هایی که به دامنه وب سایت ارسال می‌شوند را دریافت کنیم و هیچ ایمیلی را از دست ندهیم، قابلیت تنظیم آدرس ایمیل پیش فرض در هاست سی پنل است. در این مقاله آموزش تنظیم آدرس ایمیل پیش فرض در هاست سی پنل در خدمت شما خواهیم بود.

فعالسازی SSL رایگان سی پنل و تمدید آن به صورت خودکار

SSL پروتکلي جهت برقراري ارتباطات ايمن ميان سرويس دهنده و سرويس گيرنده در اينترنت است. این گواهینامه از هک کردن و تغییر هرگونه اطلاعات منتقل شده شامل هر چیز حساس یا شخصی مانند جزئیات کارت اعتباری، ورود به سیستم حساب، سایر اطلاعات مالی، نام و آدرس باشد، جلوگیری میکند.فعال سازی ssl در وب سایت ها امتیاز مثبتی برای آن ها محسوب میشود. حال قصد داریم در این آموزش نحوه فعال سازی ssl رایگان و تمدید آن در سی پنل را به شما شرح دهیم .

آموزش جلوگیری از ارسال ایمیل اسپم در سی پنل

یکی از ابزارهایی که از فرستادن ایمیل اسپم جلوگیری می کند ابزار Global Email Filters می باشد که با اعمال تنظیمات در سی پنل میتوانید از دریافت ایمیل توسط آدرس هایی که می خواهید جلوگیری کنید همچنین می توانید محتوای ایمیل را هم فیلتر کنید تا در صورت دریافت ایمیل با محتوای مشخص شده سریعا حذف شود.

آموزش ریدایرکت https به http در هاست سی پنل

یکی از پروتوکل های امن وب https می باشد که وظیفه ارسال و دریافت داده‌ها بین کلاینت و سرور را بر عهده دارد. در  ریدایرکت http  به https شما میخواهید سایتتان بصورت خودکار با https  باز شود که تاثیر خوبی روی سئو سایت می گذارد.حال در ریدارکت شما وقتی آدرس سایت را با https میزنید شما را به آدرس سایت  با http منتقل می کند. در این مقاله اموزش ریدایرکت https به http در هاست سی پنل را به صورت گام به گام شرح میدهیم.

نحوه ورود به ایمیل info و ارسال ایمیل از طریق هاست سی پنل

امکان ساخت ایمیل ، ارسال ایمیل و دریافت ایمیل از طریق پنل کاربری سی‌ پنل از ویژگی هایی است که هاست سی پنل در اختیار کاربران قرار می دهد. وب میل در cpanel شما را قادر می سازد تا با استفاده از مرورگر وب حساب های ایمیل هاست خود را بررسی و مدیریت کنید. با استفاده از webmail میتوانید ایمیل ارسال و دریافت کنید. در این مقاله، ، نحوه ورود به ایمیل info ، نحوه ارسال ایمیل از طریق هاست سی پنل و ویژگی های اپلیکیشن تحت وب مدیریت ایمیل Roundcube را به ب شما شرح می دهیم. با ما همراه باشید.

صفحه1 از5

© {2021} Datadesign-host. All Rights Reserved. Designed By datadesign.ir