011-54222036     0935-5756410      24H/7D 

دیتادیزاین هاست

قوانین

# این قوانین بین مجموعه دیتادیزاین هاست  و مشتریان لازم الاجرا می باشد.
# مجموعه دیتادیزاین هاست  این حق را دارد در صورت نیاز قوانین این صفحه را بروز یا اصلاح نماید تا بتواند خدمات مطلوب تری در اختیار مشتریان قرار دهد.
# با قبول شرایط، مشتری مسئول بوده تا قوانین سایت را بصورت دوره ای مطالعه نماید.

# منظور از سرویس ‌گیرنده همان مشتریان  و منظور از سرویس دهنده مجموعه دیتادیزاین هاست میباشد.


1- سرویس ‌گیرنده موظف است، از نام و نام خانوادگی حقیقی (با حروف فارسی) و مشخصات و آدرس کامل و دقیق در هنگام ثبت نام استفاده نماید و همچنین انتقال و تعویض حقوق و تعهدات خود به شخص، یا اشخاص حقیقی و حقوقی بدون اخذ موافقت رسمی  دیتادیزاین هاست مجاز نبوده و عدم اجرای تعهدات مندرج در قوانین خرید، حق تعلیق و یا لغو قرارداد را برای سرویس دهنده، محفوظ می دارد.

قوانین دیتادیزاین هاست

2- سرویس ‌گیرنده مسئول تمامی اطلاعات مبادله شده در IP های تخصیص ‌یافته و اطلاعات موجود بر سرور(های) مورد اجاره بوده و سرویس‌دهنده هیچ‌گونه مسئولیتی در این رابطه نخواهد داشت.

3- سرویس ‌گیرنده متعهد می‌گردد که از سرویس‌های مورد اجاره برای انتشار و تکثیر، فروش و پخش غیرقانونی نرم‌افزار، موسیقی، نوشته، فیلم، سریال، گزارش و هرگونه فایل متعلق به شخص یا شرکت ایرانی و خارجی، بدون اجازه آن‌ها استفاده ننماید و تمامی قوانین کپی‌رایت بین‌المللی اشاره شده در قوانین سازمان تجارت جهانی WTO را رعایت نماید. در صورت اعتراض شخص یا شرکت دارای حقوق و نداشتن مدارک کافی توسط سرویس‌ گیرنده، سرویس دهنده قادر خواهد بود بنا به درخواست فرد یا شرکت دارای حقوق، اقدام به حذف محتویات مورد دعوی از روی سرور اجاره شده و یا قطع دسترسی سرویس نماید که با توجه به اهمیت مسئله می تواند منجر به پایان سرویس دهی بدون بازپرداخت مدت باقی مانده گردد. همچنین سرویس گیرنده متعهد می گردد از هیچ یک از نرم افزارهای P2P مانند torrent و emule جهت download و یا upload فایل های ناقض قوانین copyright استفاده نکند و در غیر این صورت ممکن است بنا به شرایط  دیتادیزاین هاست  سرور مربوطه را مسدود نماید، در چنین شرایطی هیچ وجهی بازگردانده نخواهد شد.

4- سرویس گیرنده در انتخاب سرویس می بایست متناسب با نیاز خود اقدام نماید و در مورد سرورهای مجازی، سرویس دهنده قادر خواهد بود جهت جلوگیری از مزاحمت ها و آسیب های احتمالی برای دیگر کاربران ،از ادامه خدمات رسانی به کاربران پرمصرف خودداری نماید.

5- سرویس گیرنده متعهد می گردد، سرویس های Proxy و یا VPN ای که نیاز به login برای دسترسی به آنها نیست ( در اصطلاح Anonymous Proxy ) را بر روی سرورهای خود نصب نکند. استفاده از این نوع سرویس ها به صورتی که نیاز به authenication داشته باشند بلا مانع می باشد.

6- چنانچه هاست مربوط به سرویس گیرنده فشار زیادی به سرور بیاورد و سرویس گیرنده مشکلات مربوط به هاست و سایت را برطرف نکند، سرویس دهنده مجاز خواهد بود که هاست مربوطه رو مسدود کند.

تبصره 6 بخش 1 : چنانچه سرویس گیرنده بعد از اتمام مدت زمان استفاده از هاست خود، اقدام به تمدید هاست خود نکند ، سرویس دهنده بنابر صلاح دید خود مجاز خواهد بود هاست مربوطه را بنابر مسائل امنیتی سرور پاک کند.

7- سرویس ‌گیرنده متعهد می‌شود که از سرویس‌های خود برای نفوذ، اختلال، خراب‌کاری و به دست آوردن غیرقانونی اطلاعات در شبکه اینترنت به هبچ نحوی استفاده نکند و هیچ‌گونه نرم‌افزار کنترل و بازدید از شبکه (Network Monitoring and Surfing Tool) را بدون تایید قبلی از سرویس‌دهنده بر روی سرور‌های خود نصب نکند.


8- سرویس ‌گیرنده متعهد می‌شود در استفاده از سرویس‌های ارائه شده، قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید.بدیهی است کلیه مسئولیت‌های ناشی از استفاده‌های غیرمجاز برعهده سرویس‌گیرنده خواهد بود.

9- از دست رفتن داده ها به هر دلیلی که باشد، هیچ مسئولیتی متوجه سرویس دهنده نخواهد بود.

10-  سرویس گیرنده  متعهد می‌شود اطلاعات و دسترسی هاست و سرور خودرا به دیگر افراد نگذارد. درصورت هر گونه مشکلی از این بابت   دیتادیزاین هاست   هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

11- اگر سرویس مورد استفاده سرویس گیرنده به دلیل تحریم ایران از طرف دولت خارجی مسدود گردد، سرویس دهنده متعهد می گردد به تناسب زمان باقی مانده از قرارداد مبلغی را به سرویس گیرنده مرجوع دارد.


12- بعد از عقد قرارداد و یا واریز هزینه، قرارداد قابلیت لغو ندارد مگر در مواردی که اختلالات در ارائه سرویس پیش آمده باشد.

13- کلیه سرویس های ارائه شده بصورت پیش فرض مدیریت نشده بوده و خدمات پشتیبانی تنها محدود به شبکه و یا سخت افزار سرویس ها می باشد، همچنین خدمات مدیریت سرور محدود به نرم افزارهای کلی میزبانی از جمله وب سرور ، dns سرور و موارد مشابه می باشد. همچنین حق پذیرش و یا رد خدمات مدیریت سرور برای سرویس دهنده محفوظ می باشد.

14- سرویس دهنده مسئولیتی در قبال ارائه هر گونه بکاپی به سرویس گیرنده ندارد.

15- بدیهی است پس از پایان مدت قرارداد در صورت تمایل به ادامه همکاری با  دیتادیزاین هاست  ، سرویس گیرنده می بایست با نرخ روز نسبت به پرداخت بهای سرویس ها اقدام نماید.


16- میزبانی سرویس هایی که با حملات ddos روبرو هستند بر روی پهنای باند اینترنت میسر نمی باشد و سرویس گیرنده موظف به استفاده از شبکه اینترانت برای سرویس خود می باشد. کلیه هزینه ها و خسارات ناشی از حملات dos ( اعم از اقدام به حمله و یا دریافت حمله ) شامل هزینه های ترافیک مصرفی و هزینه های نیروی انسانی درگیر در مسئله بر عهده سرویس گیرنده می باشد. لازم به توضیح است که در صورت نیاز با تشخیص سرویس دهنده و پس از وقوع چنین حملاتی سرویس مسدود می گردد و سرویس گیرنده دیگر امکان استفاده از سرویس را دارا نخواهد بود.

17- در صورت تغییر در نرخ ارز ( بازار آزاد ) ، حق تغییر در قیمت انواع سرویس  در میانه دوره برای سرویس دهنده محفوظ می باشد.
 

18- امکان استفاده از سرور جهت راه‌اندازی سرویس‌های mining، استخراج ارز دیجیتال و موارد مشابه غیرمجاز می‌باشد، درصورت مشاهده این نوع استفاده،  دیتادیزاین هاست   مجاز به قطع سرویس می‌باشد.