011-54222036     0935-5756410      24H/7D 

دیتادیزاین هاست

خرید ssl و خرید گواهینامه دیجیتال https برای سایت

خرید ssl

پلن خرید گواهینامه ssl از دیتادیزاین هاست

با اطیمان خاطر از سایت دیتادیزاین هایت  پنل ssl  خود را فعال کنید تا از نظر امنیت برای سایتتان آسوده خاطر باشید.

DV-SSL خرید دامنه بین المللی
هزینه سالیانه: 310,000 تومان
هزینه راه اندازی: رایگان
قابل استفاده برای کلیه دامین ها
معتبر در مرورگرهای اصلی
بدون نیاز به ارسال مدارک
صدور آنی

DV-SSL خرید برای دامنه IR
هزینه سالیانه :300,000تومان
هزینه راه اندازی: رایگان
قابل استفاده برای کلیه دامین ها
معتبر در مرورگرهای اصلی
بدون نیاز به ارسال مدارک
صدور آنی

چطور میتوان فهمید یک سایت گواهینامه ssl دارد یا خیر ؟

چطور میتوان فهمید که یک وب سایت SSL دارد؟
وقتی که وب سایت داری SSL را مشاهده می کنید، چند تغییر را در مرورگر خودتان خواهید دید.

1 – آدرس وب سایت با “https://“ شروع می شود نه با “http://“
 

2 – فقط باید وارد سایت خود شوید و سپس نوار مرورگرتان را بررسی کنید؛ اگر قبل از URL یک قفل می‌بینید، خیال‌تان راحت! سایت‌تان SSL دارد و امنیت آن تامین شده است. درست مانند تصویر :
همان‌طور که مشاهده می‌کنید، در سمت چپ آدرس سایت یک قفل به رنگ خاکستری تیره وجود دارد. قبلاً رنگ این قفل سبز بود، اما به‌خاطر سیاست‌های جدید گوگل رنگ خاکستری برای آن انتخاب شده است.

فعال بودن ssl

3 – گواهینامه معتبر است
حتی اگر سایتی دارای “https://“ باشد و قفل هم داشته باشد گواهینامه ssl ممکن است که منقضی شده باشد و یا از صادرکننده مجازی تهیه نشده باشد و این یعنی ارتباط شما ایمن نخواهد بود.
برای اینکه بفهمیم گواهینامه معتبر است یا خیر بر روی قفل کلیک کنید و گزینه “Certificate Information” را انتخاب نمایید. این کار صفحه ای را به شما نشان خواهد داد که در آن مدت زمان معتبر بودن گواهینامه مشخص شده است. به دو فیلدی که در پایین تصویر زیر مشخص شده است توجه کنید: “Not Valid Before” و “Not Valid After”. اگر تاریخ مندرج در Not Valid After گذشته باشد. گواهینامه منقضی شده است و از اعتبار ساقط است.

راه های پشتیبانی خرید ssl

چرا باید از ssl استفاده کنیم؟ تاثیر https در سئو سایت

اولین و مهم ترین گام در مسیر تامین امنیت تبادل اطلاعات در اینترنت، با خرید  گواهی اس اس ال یا SSL Certificate در هاست یا سرور اختصاصی و سرور مجازی می‌باشد. این گواهینامه امنیتی با رمزنگاری اطلاعات در حال انتقال، امکان هرگونه سوءاستفاده ای را به حداقل می رساند. استفاده از یک کلید ۲۵۶ بیتی برای رمزنگاری، سد محکمی در مقابل هر نوع استراق سمع خواهد بود.
گواهی SSL یکی از گواهی‌های امنیتی لازم و واجب برای هر سایتی است اما قطعا این میزان از اهمیت و اجبار دلایلی دارد، در ادامه به بررسی این دلایل می‌پردازیم.

۱ . تامین امنیت:


همان طور که در متن بالا اشاره شد این گواهی یکی از موارد مهمی‌است که با محافظت از داده‌ها، امنیت سایت شما را تامین می‌کند.

۲ . احترام به حقوق کاربران:


در ادامه مبحث تامین امنیت می‌توان به این مورد اشاره نمود که شما با تهیه ssl در واقع به نوعی به حقوق کاربرانتان احترام می‌گذارید
زیرا کاربر شما حق دارد که در سایت شما تجربه امن و قابل اعتمادی کسب کند.

۳ . جذب مخاطب:


تهیه کردن ssl یک فرایند دو سر برد است.
زیرا وقتی شما امنیت را برای کاربرانتان فراهم می‌کنید در واقع این مطلب را به کاربرانتان یاد آور می‌شوید که حقوق آن‌ها چقدر برای شما اهمیت دارد
از طرف دیگر، مخاطب قطعا ترجیح می‌دهد که بین دو سایت امن و ناامن با سایتی تعامل داشته باشد که به مسائل امنیتی پایبند است.

۴.نماد اعتماد دو ستاره:


امروزه و با پیشرفت تکنولوژی و افزایش سطح آگاهی، مردم راغب هستند که با سایت‌هایی در ارتباط باشند که دارای نماد اعتماد باشند.
در حال حاضر نماد اعتماد در دو سطح یک ستاره و دو ستاره برای سایت‌ها قابل تهیه است و در رقابت بین یک ستاره و دو ستاره، تنها با ssl یک ساله می‌توان برنده میدان شد.

۵ . SSL برای سئو خوب است:


امروزه که رقابت شدیدی برای صدر نشینی صفحات گوگل در میان وب سایت‌ها به چشم می‌خورد یکی از کارهای لازم برای داشتن سئوی بهتر داشتن این گواهی نامه است.
زیرا انتخاب گوگل در مبحث سئو، بین دو سایت که در سطح یکسان هستند و هر دو محتواهای خوبی دارند، سایتی است که دارای این گواهی امنیتی باشد.
پس فراموش نکنید که ssl حتی در سئوی سایت شما نیز تاثیرگذار خواهد بود.

سوالات متداول خرید ssl

بله، امکان تهیه گواهینامه ssl برای آی پی نیز وجود دارد، اما نصب و تنظیمات مربوطه باید توسط خود کاربر انجام گیرد.
 
فقط یک دامنه اصلی. البته اگر از گواهی SSL نوع Wildcard استفاده کنید زیر دامنه های شما را نیز شامل خواهد شد و تمامی آنها به صورت HTTPS خواهند بود.
 
در واقع گواهینامه ssl به صورت خودکار تمدید نمی شود و پس از پایان دوره مربوطه، مجدد باید برای صدور و نصب گواهینامه جدید اقدام نمایید.
بهره گیری از این گواهینامه از چندین منظر بر SEO شما تاثیر مثبت دارد و باعث می شود از رتبه بالاتری بهره ببرید. گوگل به پروتکل HTTPS به عنوان یک سیگنال رتبه دهی مثبت نگاه می کند. همینطور علامت سبز رنگ URL باعث افزایش اطمینان بازدیدکنندگان می شود که نرخ پرش شما را کاهش داده و به فروش از سایت شما کمک می کند.